BØGER, 2 stk, Harley-Davidson, 2000'erne.

2637123. BØGER, 2 stk, Harley-Davidson, 2000'erne.

"The Encyclopedia of the Harley-Davidson", Peter Henshaw & Ian Kerr, Chartwell Books, 2003.
"The Harley-Davidson Myth and History", Olof F. Zierl & Dieter Rebmann, Könemann Verlagsgesellschaft, 2001.

Overfladeslitage. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage. Ridser.

Antal besøg: 250