Kommode med marmorplade og intarsia, rokokostil, 20. århundrede.

263584. Kommode med marmorplade og intarsia, rokokostil, 20. århundrede.

Buet Kommode med to skuffer, intarsiadekor og messingbeslag Højde 66 cm Bredde 80 cm Dybde ca. 35 cm Nøgle fås.

Brugsslitage, mindre stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.083