CANAPÉ, neo-rokoko, slutningen af 1800-tallet.

263529. CANAPÉ, neo-rokoko, slutningen af 1800-tallet.

Længde ca 123 cm.
Sædehøjde 42,5 cm.

Brugsslitage, trædetaljer med stødmærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 123 cm.
Sædehøjde 42,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.811