TSUBA, jern med forgyldte detaljer, Japan.

2634414. TSUBA, jern med forgyldte detaljer, Japan.

Højde 9 bredde 7,8 cm.. Æske medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 323