BEVERLOO CORNEILLE. Litografi EA, signeret og dateret -99 samt bog.

263267. BEVERLOO CORNEILLE. Litografi EA, signeret og dateret -99 samt bog.

Pladens størrelse er 31 x 22 cm.

Bok, "Corneille", Marcel Paquet.

Ikke undersøgt uden for rammen.
Bog med mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bog med mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.149