JOSEF KOWNER. Stilleben, akvarel, Signeret og dateret.

263264. JOSEF KOWNER. Stilleben, akvarel, Signeret og dateret.

52 x 37 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 37 cm.

Antal besøg: 1.477