SKRIV, sølv, GAB, 1938, vægt ca. 510 gram.

263203. SKRIV, sølv, GAB, 1938, vægt ca. 510 gram.

Længde 27,5 cm. Højde 11 cm.

Brugsslitage. Glasindsats mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 27,5 cm. Højde 11 cm.

Antal besøg: 748