ALEXANDER ROOS. Olie på lærred. Landskab, signeret.

26287. ALEXANDER ROOS. Olie på lærred. Landskab, signeret.

33 x 47 cm.

Bulet.

Kunstner/designer

Alexander Roos (1895–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

33 x 47 cm.

Bulet.

Kunstner/designer

Alexander Roos (1895–1973)

Antal besøg: 1.055