Stor Nürnberg honningkager DANSKE.

2627433. Stor Nürnberg honningkager DANSKE.

E. Otto Schmidt, blå blikkiste med blomsterforgyldt reliefdekoration, polykrom litografi med motivet "Præsentation af Kejserborgen mod bjerget op til Nürnberg", HxBxD: ca 18,5x41,5x29,5cm.

Tegn på alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tegn på alder og brug.

Adresse

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Auctionet Vitrine
Antal besøg: 336