SIDEBORD/SENGEBORD, 1950'erne.

2627311. SIDEBORD/SENGEBORD, 1950'erne.

Rektangulær teak-fineret plade, i æske, på benstativ af sortlakeret metal. Bredde 52, dybde 31, højde 53 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvise ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 495