OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, olie på lærred, Signeret WE Williams.

262693. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Komposition, olie på lærred, Signeret WE Williams.

55x46 cm Uindrammet.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

55x46 cm Uindrammet.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.248