TO MINI STUDIO EASELS MED BOKS.

2626347. TO MINI STUDIO EASELS MED BOKS.

sammen med en barnestol i bejdset fyrretræ, sædehøjde 24 cm.

generel slitage på stolen, ridser og mærker på benene, flet kan nogle steder væk, staffeli uåbnede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 218