EINAR WENNBERG. Litografi, signeret og mærket EA, -90.

262315. EINAR WENNBERG. Litografi, signeret og mærket EA, -90.

29 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Einar Wennberg (1936–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

29 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besøg: 808