Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stockholms Auktionsverk Magasin 5
Kunst
Malerie
AXEL HERMAN HÄGG (HAIG). "Katedral og markedsplads, Malines", akvarel, monogram signeret og dateret AHH 1876.
2621837. AXEL HERMAN HÄGG (HAIG). "Katedral og markedsplads, Malines", akvarel, monogram signeret og dateret AHH 1876.
Highlighted by our experts
Ca 45x62 cm.
Vis hele teksten
Gulnet papir.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Highlighted by our experts
Ca 45x62 cm.
Vis hele teksten
Gulnet papir.
Antal besøg:
840