ROCK, rattan og fyr, 20. århundrede.

261993. ROCK, rattan og fyr, 20. århundrede.

Hvidt maleri.
Længde 93,5, bredde 58, højde 75.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hvidt maleri.

Brugsslitage.

Antal besøg: 7.680