VAS, Rörstrand og LJUSSTAKE, Bo Fajans, sign. KR.

261978. VAS, Rörstrand og LJUSSTAKE, Bo Fajans, sign. KR.

Højde 12 - 15 cm.

Vase med krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 12 - 15 cm.

Vase med krakelering.

Antal besøg: 1.114