Japansk køkkenkniv - Katana® -serien.

2619729. Japansk køkkenkniv - Katana® -serien.

Sandsynligvis senere i det 20. århundrede

Bladlængde: 27,8cm

Fuld længde: 40,8cm

Mærke: Sakai Kanesige

Meget skarp skæreoverflade

Kan bruges praktisk som køkkenkniv eller til at have som samlerobjekt.
Katana® -serien.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladlængde: 27,8cm

Fuld længde: 40,8cm

Mærke: Sakai Kanesige

Meget skarp skæreoverflade

Katana® -serien.

Brugsslitage.

Adresse

Importgatan 50
602 28 Norrköping
Sverige

Placering
Kassaskåp
Antal besøg: 277