ET 19THC VALNUT BUREAU.

ET 19THC VALNUT BUREAU.
2618222. ET 19THC VALNUT BUREAU.

krydsbånd, med graduerede skuffer, højde 101 cm, bredde 68 cm, dybde 47 cm.

generel slitage, ridser og mærker, små tab på finer, fremstår godt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 359