GUNNAR WALLSTRÖM. olie på lærred "Red Granite" monogram signeret W.

261777. GUNNAR WALLSTRÖM. olie på lærred "Red Granite" monogram signeret W.

52 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 75 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.413