RING, Sterling sølv, Alton.

RING, Sterling sølv, Alton.
2617309. RING, Sterling sølv, Alton.

Ring i sterlingsølv med en blå brillantsleben sten Justerbar ringstørrelse ca 17 mm Stemplet ALTON, F, kattefod, S, Y9, Sterling, 925.

Brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor.

Antal besøg: 989