KNUT NORRMAN. Olie på Panel, 2 stk, signeret.

261675. KNUT NORRMAN. Olie på Panel, 2 stk, signeret.

Lars Norrman (1896-1977).
32x40 og 40x31 cm.

Noget slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lars Norrman (1896-1977).
32x40 og 40x31 cm.

Noget slid.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 718