LOMMEUR, 18K guld, Avance Retard.

2615907. LOMMEUR, 18K guld, Avance Retard.

Yderkasse i 18K guld. Kæde og inderhus i gult metal. Skivens diameter er omkring 3 cm.
Samlet vægt ca 29 gram.

Brugsslitage, glas løst, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca 29 gram.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 953