2615784. VÆKKERE, 2 stk, Looping og ImHof, Schweiz.
1 rejsevækkeur, mærket Looping, 15 juvellever, 8 dage, antimagnetisk, schweizisk, 292547, bredde ca 4,5 cm, højde ca 5 cm, Tilhørende læderetui længde ca 6 cm, højde ca 6,5 cm 1 vare mærket "ImHof , Swiss 8, 1302317, 15 juveler, bredde ca. 9,5 cm, højde ca. 9 cm, dybde ca. 5 cm.
Brugsslitage.
"ImHof" med plettet metal, ridser.
Funktionel på tidspunktet for katalogisering, men funktionalitet kan ikke garanteres.
Brugsslitage.