pelsfrakke, persisk, 20. århundrede.

2613025. pelsfrakke, persisk, 20. århundrede.

Mål armhule til armhule ca 60 cm. Længde ca 116 cm. To pelshuer medfølger.

Brugsslitage. For med revnet søm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 424