TAGFOTOGRAFISK LAMPE, Art Nouveau, Böhlmarks 1800-tal.

261295. TAGFOTOGRAFISK LAMPE, Art Nouveau, Böhlmarks 1800-tal.

Grøn glasafdækning, stel af messing. Justerbar højde. Højde 120 (max).

Brugsslitage. Irritation. Petroleumsrøret mangler. Mindre defekter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 923