AXEL NILSSON. Kridt, "Sick", signeret og dateret 1930.

261227. AXEL NILSSON. Kridt, "Sick", signeret og dateret 1930.

Axel Nilsson 1889-1980.

21x26 cm.

Gulning.
Fold på papir.

Kunstner/designer

Axel Nilsson (1889–1980)

Få foretaget en gratis vurdering!

Axel Nilsson 1889-1980.

21x26 cm.

Gulning.
Fold på papir.

Kunstner/designer

Axel Nilsson (1889–1980)

Antal besøg: 1.631