ERWIND ANDERSSON. Olie på Panel, "Summer Landscape", signeret EA.

261213. ERWIND ANDERSSON. Olie på Panel, "Summer Landscape", signeret EA.

12,5x14,5 cm.

Tab af farve.
Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

12,5x14,5 cm.

Tab af farve.
Have på.

Antal besøg: 1.340