VOYEUSE, gustaviansk stil. Århundredeskiftet 1800/1900.

261206. VOYEUSE, gustaviansk stil. Århundredeskiftet 1800/1900.

Polstret sæde og ryg i guldfarvet damask. Opslag, "AG Lindqvist Skärholmen 1918", i rammen.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.021