BAG, Gucci, Italien, anden del af det 20. århundrede.
261197. BAG, Gucci, Italien, anden del af det 20. århundrede.
Sort lak med rødt læderfor.
Kvittering fra købstidspunktet samt dustbag, lommespejl og lille pung til fx kort medfølger.
Udtrækkelig skulderrem. Stemplet Made in Italy af Gucci.
Tasken er købt hos Bukowskis Fashion & Diamonds Kvitto fra Bukowskis fås.
Brugsslitage. Lidt slidt i nederste hjørne.
Mindre skader/tab af farve på foret.
Sort lak med rødt læderfor.