JOHANNES ANDERSEN. Sofabord, palisander/jacaranda, Danmark, 1960'erne.

2611924. JOHANNES ANDERSEN. Sofabord, palisander/jacaranda, Danmark, 1960'erne.

Fineret med jacaranda. To udtrækbare laminerede skiver på 32 cm. Længde 130 cm. Bredde 63 cm. Højde 50 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.311