OKÄND HOLLÄNDSK KONSTNÄR. olie på lærred.

261098. OKÄND HOLLÄNDSK KONSTNÄR. olie på lærred.

Kanal med skonnert, signeret, oliemaleri på lærred, 40 x 61 cm.

Tøj beskadiget og krakeleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tøj beskadiget og krakeleret.

Antal besøg: 1.445