2610618. MANUEL HERNÁNDEZ MOMPÓ. Ingen titel.
Signeret litografi, dateret 1984 og nummereret 15/99. Dette værk fungerede som plakat for den monografiske udstilling, der fandt sted på Joan Prats Gallery i Barcelona mellem januar og februar samme år.
76x56 cm.
76x56 cm.