SØLVKYSTE PÅ BEN, sortfarvet eg, barokstil, 20. århundrede.

261041. SØLVKYSTE PÅ BEN, sortfarvet eg, barokstil, 20. århundrede.

Længde 47, bredde 35, højde 97 cm.

Revner og slid.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Revner og slid.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 750