SOFA, rødt betræk, midten af det 20. århundrede.

260963. SOFA, rødt betræk, midten af det 20. århundrede.

Længde 145 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 145 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 724