SABEL, Weyersberg Kirschbaum & Co Solingen, 18 / 1900-tallet.

260937. SABEL, Weyersberg Kirschbaum & Co Solingen, 18 / 1900-tallet.

Med kar. Klingens længde er omkring 80 cm.

Slitage, ridser, kagerulle med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.936