SPISEMØBLER, eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

260869. SPISEMØBLER, eg, begyndelsen af det 20. århundrede.

Bordlængden 110 og 2 borde 45 cm hver, bredde 89, højde 80 cm.
3 + 2 stole, maksimal højde 98 cm.

Slitage, mindre pletter, en stol vakkelvorn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.047