SCOOTER, litografisk metalplade, Bella, TCO-540.

260809. SCOOTER, litografisk metalplade, Bella, TCO-540.

Mand på scooter.
Mærket Made in Western Germany.
Længde 21 cm.
Højde 19,5 cm.

Brugsslitage, laktab, Mindre rust, hjelm beskadiget.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mand på scooter.
Længde 21 cm.
Højde 19,5 cm.

Ikke funktionstestet.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.375