HEINZ ROBERT SCHUBERT. Maleri, uden titel.

2607007. HEINZ ROBERT SCHUBERT. Maleri, uden titel.

Heinz Robert Schubert (1912-2001), Maleri, Uden titel, Olie på lærred. Repræsentation af et interiør med en gruppe mænd ved bordet, der spiller kort, signeret nederst til venstre, 79x68,5cm (61x49cm).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.496