ÅRHUNDREDE BORD, med klap, 1800-tallet.

260659. ÅRHUNDREDE BORD, med klap, 1800-tallet.

Højde 78 cm. Diameter 102 cm.

Mindre revne i bordpladen Overfladerevner og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 78 cm. Diameter 102 cm.

Antal besøg: 780