ROC ALABERN. Ingen titel.

ROC ALABERN. Ingen titel.
2604896. ROC ALABERN. Ingen titel.

Olie på lærred Signeret og dateret 1976 27x35 cm.

Ramme med gallerier af træspisere, tilsyneladende inaktive. Billedlag i god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 441