EN KORT & MASON 'STORMOGUIDE' STORMOGRAF OPTAGELSE BAROGRAF.

2604830. EN KORT & MASON 'STORMOGUIDE' STORMOGRAF OPTAGELSE BAROGRAF.

Short & Mason, London, patent 407451, fuld diameter 24 cm.

generel slitage, ridser og mærker, lidt pletter, uprøvet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 597