EVERT LUNDQUIST. Interiør, signeret på verso.

2604631. EVERT LUNDQUIST. Interiør, signeret på verso.

Olie på lærred 35 x 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Evert Lundquist (1904–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred 35 x 30 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Evert Lundquist (1904–1994)

Antal besøg: 1.520