SPIDER CLOCK, Wilter London, i tilfældet. 1800-tallet.

260317. SPIDER CLOCK, Wilter London, i tilfældet. 1800-tallet.

Urskive og værker mærket "Wilter London no 6605". Diameter 55 mm, vægt 110 gram.

Slitage, ridser, revne i reden. Sag svær at lukke, buler. Virker ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.338