SKÅL, Vas Vitreum, og VAS, Orrefors, sign.

260307. SKÅL, Vas Vitreum, og VAS, Orrefors, sign.

Maksimal højde 37 cm.

Retten uden anmærkning.
Vasen med belægning og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde 37 cm.

Retten uden anmærkning.

Antal besøg: 661