SYBORD, gustaviansk stil 20. århundrede.

260209. SYBORD, gustaviansk stil 20. århundrede.

Mahogni. Længde 61, bredde 45, højde 76 cm.

Slitage, stødmærker. Skader, et hængsel defekt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 639