SALONGSBORD, empire / empire stil 1800-tallet.

260203. SALONGSBORD, empire / empire stil 1800-tallet.

Mahogni og dekorative elementer i messing i form af poter og røgelse. Diameter 83, højde 77 cm.

Brugsslitage, stødmærker, mindre ridser på bordplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.918