EINAR FORSETH. Akvarel. Husa, signeret og dedikation.

26019. EINAR FORSETH. Akvarel. Husa, signeret og dedikation.

32 x 25 cm.

Tåre.

Kunstner/designer

Einar Forseth (1892–1988)

Få foretaget en gratis vurdering!

32 x 25 cm.

Tåre.

Kunstner/designer

Einar Forseth (1892–1988)

Antal besøg: 1.299