MÆND, Omega, Seamaster DeVille, midten af det 20. århundrede.

259932. MÆND, Omega, Seamaster DeVille, midten af det 20. århundrede.

Automatisk ur. Guld på stål, plexiglas. Kuffertens diameter er 34 mm.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet. Mindre ridser på glas og led.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.530