Kommode, gustaviansk stil. Midten af det 20. århundrede.

259811. Kommode, gustaviansk stil. Midten af det 20. århundrede.

Stenplade, dekoration med intarsia. Messing beslag. Bredde/længde 99, dybde 54, højde 85 cm.

Slitage, skader, mærker, beskyttelsesbeslag til låse mangler på skuffen i midten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 807