CLARE ORMEROD (20TH / 21ST CENTURY). BLOMST, ABSTRAKT, 1997.

2597718. CLARE ORMEROD (20TH / 21ST CENTURY). BLOMST, ABSTRAKT, 1997.

signeret og dateret nederst til højre, 40 cm x 34,5 cm, monteret og indrammet, 49 cm x 43,5 cm samlet.

fremstår i almen god stand, stel slået, mærket og ridset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 243